baner_1

Kancelaria świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom polskim i zagranicznym w zakresie prawa gospodarczego, prawa europejskiego oraz międzynarodowego prywatnego.

Kancelaria pomaga zarówno podmiotom o ugruntowanej pozycji, które poszukują kompleksowej pomocy prawnej w planowanych kierunkach rozwoju, jak i osobom, które dopiero planują rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i potrzebują właściwej formy prawnej dla swych przedsięwzięć.

Podstawowe kierunki praktyki Kancelarii to doradztwo w zakresie prawa spółek, w tym fuzji i przejęć przedsiębiorstw oraz restrukturyzacji i upadłości, prawa obrotu nieruchomościami, prawa konkurencji, prawa patentowego i prawa zamówień publicznych.
Świadczona przez Kancelarię profesjonalna pomoc prawna, realizowana wyłącznie przez prawników – praktyków, obejmuje m.in.: stałą obsługę prawną spółek i przedsiębiorców indywidualnych, doradztwo i opiniowanie prawne, sporządzanie projektów umów i innych aktów prawnych, udział w negocjacjach.

Istotną część praktyki Kancelarii stanowi reprezentowanie naszych Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej.
Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej obrotu gospodarczego z państwami europejskimi, w szczególności z Włochami, Hiszpanią i Portugalią. Współpracujemy z kancelariami prawnymi z krajów europejskich zajmującymi się prawem gospodarczym i podatkowym.
Naszym Klientom oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa karnego gospodarczego i prawa karnego skarbowego.

Aby zapewnić możliwie najszerszy zakres usług współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, doradcami podatkowymi, biurami rachunkowymi, biegłymi rewidentami, audytorami komornikami sądowymi oraz skutecznymi kancelariami windykacyjnymi na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.
W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej ściśle współpracujemy z uznanymi specjalistami w wybranych dziedzinach prawa.